Par mums


“Antares Latgale” saldētas zivs un jūras velšu importētājs Latvijā. Uzņēmums tika dibināts 1992. gada un pašlaik sadarbojas ar lielākajiem veikalu tīkliem Baltijas valstis, un citiem ES uzņēmumiem.

Strādājot bez starpniekiem ar sertificētiem zvejas uzņēmumiem no visas pasaules, mēs nodrošinām mūsu partnerus ar saldētam zivīm un jūras veltēm augsta labuma un zemam cenām.

Mūsu darba pamats ir: veidot ilgtermiņa partnerattiecības, risināt visām problēmām, kas rodas sadarbības laikā. Tā ir pieeja, kuru klienti tagad sagaida no tirgus līderiem, un mums ir visas iespējas, lai īstenotu šis prasības.

Ar sava rīcība esošo noliktavu - saldētavu kurā uzglabāšanas temperatūra svārstās no -18C līdz -25C, varam vienlaikus glabāt vairāk nekā 1000 tonnas izejvielu un gatavās produkcijas. Kā arī ražošanas cehu, aprīkotu ar modernam iekārtam, kas spēj saražot mēnesī ap 100 tonnām gatavas produkcijas dažāda veida iepakojuma. Tādejādi, mēs nodrošinām mūsu partneru vajadzības, un esam vienmēr atvērti jauniem kontaktiem.

Ražošanās cehs un noliktava ir sertificēti, saskaņa ar ES standartiem. Atzinības numurs – A014083.